1. Úvod
  2. Články
  3. PERFEKTNÍ ZADEK! JAK NA...

PERFEKTNÍ ZADEK! JAK NA TO?

Jednodenní školení, na které budou vaše sedací partie ještě hodně dlouho vzpomínat!

Chceme cvičit zádové, či prsní svaly, nebo ramena a paže?

Vždy by se mělo aktivovat celé tělo.

Břišní a hýžďové svaly jsou součástí svalových řetězců, které stabilizují jakýkoliv pohyb.

Vždy a u každého cviku bude v hlavní roli ZADEK!
vaclav-razl-perfektni-zadek

Často se tato partie cvičí různými variantami zanožování v rozličných pozicích. Jakoby rozvoj nákročné nohy v opačném směru byla jedinou variantou posílení hyžďových svalů. Otázkou je, je-li vůbec potřeba se zrovna touto funkcí extra zabývat. U tohoto typu trénování hýždí je většinou k vidění prohýbání beder a vypnutí břišní stěny.

Zkusíme tuto variantu také, ale úplně jiným způsobem!

Pokud nás nezajímá funkce, ale jen estetika, tak by bylo fajn si uvědomit, že svěšený a povadlý zadek zanožováním těžko napravíme.

katerina-razlova-perfektni-zadek

Během kurzu se zaměříme hlavně na rozvoj stojné nohy.

Budeme se učit přenést těžiště na jednu nohu, bez náklonu, či úklonu těla. Prostě budeme chtít zdvihnout nohu a ani se nehnout. Tuto schopnost pak využijeme při každém kroku, přeneseme to do zlepšené chůze. I náš běh se výrazně zrychlí a zefektivní. Nedojde k přetěžování kyčlí, k blokování esíček. Zlepšená funkce stojné nohy se přenese na opěrnou ruku, na systém hlubokých vzpřimovačů zad a na celé tělo. Stejně jako u každého jiného cvičení budeme spolupracovat se svojí nervovou soustavou, naslouchat svému tělu a chovat se naprosto přirozeně.

Školení si můžete domluvit zde

 

Přihlásit se na kurz