1. Úvod
  2. Síla

Síla

Budování síly bez ničení kloubů

Ve Fyziofitness Černošice budete během vzdělávacích kurzů i běžných tréninků tělo trénovat, ne přetěžovat. Tak jak bude tělo hybné, bude i stabilní a silné. Určitě se chcete díky cvičení cítit lépe, ne naopak!

Silový funkční trénink, posilování s vlastní vahou, TRX a funkčními pomůckami.
Vzdělávací kurzy pro osobní trenéry a instruktory, kurzy pro profesionální trenéry všech sportů i pro sportovní nadšence

Chápání lidské motoriky je základním předpokladem pro zvládnutí ideálního pohybu v přirozených, hybných vzorcích. I váha vlastního těla může být pro tělo v určitých pozicích destruktivní nebo naopak sílu budující. Pomůžeme vám při kurzech i při cvičení lépe vnímat řeč svého těla a dosáhnout nejlepších výsledků.

Aby bylo tělo silnější, musí být zajištěna ideální hybnost všech kloubů. Pak je možné vybudovat pevnou oporu a takto stabilní, mobilní a silné tělo je i zdravější.

V běžném fitness často dochází při trénování síly k přetěžování kloubů podle pravidla NĚCO ZA NĚCO. Naše tréninky i kurzy pro trenéry jsou zaměřeny na získávání síly zároveň se zvyšováním stability těla a mobility kloubů. Jakýkoliv záměr se nesmí krýt s hlavním cílem, a tím je zdraví a zdravá záda!

Přihlásit se na kurz