1. Úvod
  2. TRX A KETTLEBELLS

TRX A KETTLEBELLS

O kurzu

Dvě pravděpodobně nejpoužívanější pomůcky FUNKČNÍHO TRÉNINKU v jednom dni.

TRX-A-KETTLEBELLS

Pokud někdo cvičí s kettlebells, tak jsou většinou k vidění čtyři cviky: swing, clean, turecký zdvih a občas dřep. Tohle náčiní ovšem nabízí mnohem více! Během kurzu vyzkoušíme velké množství cviků, kdy klasický způsob provedení budeme porovnávat s variantou, kdy využijeme aktivaci vzpřimovacího programu a vrozené hybné souhry.

TRX-A-KETTLEBELLS-2

Závěsné systémy by si zasloužili samostatný den, my se však nebudeme zdržovat teorií a nastavováním popruhů a půjdeme rovnou na věc! Tento den je nabitý praxí.

Objednávka cvičení

Kurz TRX A KETTLEBELLS – 2650 Kč 12.11.2023 Objednat

LEKTOR – Václav Rázl

Za dlouhá léta, kdy se pohybuje kolem sportu, si prošel všemi možnými způsoby pohybu.

Od roku 1974 členem zápasnické oddílu Rudá hvězda Praha. Za 14 let působení na zápasnické žíněnce se setkal se všemi známými metodami silového a kondičního tréninku. Jako člen reprezentace přišel do kontaktu s nejlepšími trenéry v tomto sportu.

Po ukončení aktivní činnosti se několik věnoval nesoutěžní kulturistice a pak se začal plně věnovat fitness. Po vážných zdravotních problémech, které měly přímou souvislost s dlouhými léty ve vrcholového sportu, začal od základu měnit způsob pohybu. Naučil se jinak stát, sedět, chodit. Pozoroval spontánní pohyb dětí, objevoval zákonitosti vrozené motoriky a učil se od nejlepších.

Za nejplodnější spolupráci považuje setkávání s doktorem Čumpelíkem. Veškeré tréninky, ať silově zaměřené, kondiční, nebo z důrazem na odstranění svalové nerovnováhy a bolestí musí být pro tělo zdravé a prospěšné. To je hlavní motto jeho tréninků. Ideální pohyb je podle vrozených souher, pokud je poznáme a pochopíme, vše se zlepšuje, v opačném případě budeme neustále hasit problémy.

Termíny
12.11.2023 9:00-17:00
Lektor
Václav Rázl
Cena
2650 Kč
Místo
FYZIOFITNESS ČERNOŠICE

CO SE DOZVÍTE?

  • využít klasické funkční pomůcky opravdu funkčním způsobem
  • změnit myšlení ve vztahu k aktivaci středu těla
  • zapojit kettlebells i závěsné systémy do každé fáze tréninku – do rozcvičky i protažení
  • ohromný zásobník cviků
Přihlásit se na kurz