+420 773 998 338
Nevíte si rady? Zavolejte nám, rádi vám poradíme.

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

IDEÁLNÍ ROTACE= ŠPIČKOVÝ VÝKON

TERMÍN 8.2.2020 9:00 – 17:00
11.4.2020 9:00 – 17:00
LEKTOR Martin Strážnický
CENA 2450 Kč
MÍSTO FYZIOFITNESS ČERNOŠICE

CO SE NAUČÍTE

  • jak vyvolat vrozené vzpřimovací programy u každého cviku
  • jak nastavit ruce a chodidla pro zapojení celotělových souher
  • jak upravit cviky se kterými si nevíte rady a využít je v tréninku
  • ohromný zásobník cviků

O kurzu

Cvičení na závěsných systémech patří zcela jistě na přední příčky v oblibě mezi ostatními cvičebními pomůckami.

Zároveň je při tomto typu trénovaní k vidění asi nejvíce náhradních řešení pohybu. Cvičící se bortí v zádech, v ramenou i v kyčlích. Naštěstí se vše většinou odehrává bez přidané externí zátěže, a dochází tedy „jen“ k dlouhodobému přetěžování, ne k přímému zraněním během tréninku.

Chceme-li ze cvičení na závěsných systémech vytěžit skutečně maximum, je velmi žádoucí vědět JAK NA TO. Pouhý fakt, že se jedná o trénink s vahou vlastního těla rozhodně neznamená, že se automaticky tělo hýbe ideálně a nedochází k přetěžování páteře a kloubů.
Věříme, že po absolvování tohoto kurzu mnohé při používání tohoto náčiní změníte a že vám pomůžeme otevřít dveře ke cvikům, které neznáte, nebo jste ze svého repertoáru již vyřadili.

Objednávka kurzu

Kurz ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY 8.2. 2020 – 2450 Kč Objednat kurz
Kurz ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY 11.4. 2020 – 2450 Kč Objednat kurz

LEKTOR – Martin Strážnický

Za dlouhá léta, kdy se pohybuje kolem sportu, si prošel všemi možnými způsoby pohybu.

Martin je od malička živel, který rozebral všechna autíčka, aby zjistil, jak fungují. V první třídě začal hrát basketbal (a už nepřestal) a láska ke sportu mu už zůstala. Při studiu trenérství fitness a žurnalistiky na vysoké škole měl možnost porovnávat teorii s praxí a z desítek školení zjistit, co funguje a co ne.

Nerad jen přejímá názory ostatních, ale snaží se o věcech přemýšlet a předat to nejlepší ze sebe. „Po letech intenzivního (basketbalového) tréninku jsem si uvědomil, jaké stopy na mě tréninkové metody mnoha trenérů zanechaly. Většina trenéru jen papouškuje své předchůdce, a přitom vůbec netuší, co způsobují svým svěřencům. Buďte lepší než oni!“