+420 773 998 338
Nevíte si rady? Zavolejte nám, rádi vám poradíme.

CORE U SILOVÝCH CVIKŮ

STŘED TĚLA V HARMONII SE ZBYTKEM TĚLA

TERMÍN 16.2.2020  9:00-17:00
17.5.2020  9:00-17:00
LEKTOR Václav Rázl
CENA 2450 Kč
MÍSTO FYZIOFITNESS ČERNOŠICE

CO SE NAUČÍTE?

  • porovnat různé varianty provedení jednotlivých cviků
  • jaká jsou pravděpodobná a často vídaná náhradní pohybová řešení
  • analyzovat směr tahu hlavních zapojených svalů
  • správnou techniku u silových cviků s velkou osou bez přetěžování kloubů
  • svalové souvislosti u každého cviku
  • cviky s velkou osou, které jste určitě neznali

O kurzu

Náš pohybový aparát a celý organizmus spolupracuje, resp. měl by spolupracovat a jednotlivé systémy se navzájem ovlivňují. Nic se neděje izolovaně!

core-u-silovych-cviku-1

Při vědomém zatínání svalů se něco možná zlepší, ale jinde naopak dojde ke zhoršení. Naší snahou bude dopracovat se k ideálu. Vrozené svalové souhry nelze ovlivňovat nepřirozenými pokyny. Budeme usilovat o to, abychom z každého cviku vytáhli maximum a ničím si neubližovali.

core-u-silovych-cviku-2

Základní cviky s velkou osou by měly automaticky zapojit střed těla. To určitě ano. Záleží ale na tom, v jaké souhře se tak stane a zda-li dojde k posílení a nebo jen k přetěžování.

Objednávka kurzu

Kurz CORE U SILOVÝCH CVIKŮ 16.2.2020 – 2450 Kč
Objednat kurz
Kurz CORE U SILOVÝCH CVIKŮ 17.5.2020 – 2450 Kč
Objednat kurz

LEKTOR – Václav Rázl

Za dlouhá léta, kdy se pohybuje kolem sportu, si prošel všemi možnými způsoby pohybu.

Od roku 1974 členem zápasnické oddílu Rudá hvězda Praha. Za 14 let působení na zápasnické žíněnce se setkal se všemi známými metodami silového a kondičního tréninku. Jako člen reprezentace přišel do kontaktu s nejlepšími trenéry v tomto sportu.

Po ukončení aktivní činnosti se několik věnoval nesoutěžní kulturistice a pak se začal plně věnovat fitness. Po vážných zdravotních problémech, které měly přímou souvislost s dlouhými léty ve vrcholového sportu, začal od základu měnit způsob pohybu. Naučil se jinak stát, sedět, chodit. Pozoroval spontánní pohyb dětí, objevoval zákonitosti vrozené motoriky a učil se od nejlepších.

Za nejplodnější spolupráci považuje setkávání s doktorem Čumpelíkem. Veškeré tréninky, ať silově zaměřené, kondiční, nebo z důrazem na odstranění svalové nerovnováhy a bolestí musí být pro tělo zdravé a prospěšné. To je hlavní motto jeho tréninků. Ideální pohyb je podle vrozených souher, pokud je poznáme a pochopíme, vše se zlepšuje, v opačném případě budeme neustále hasit problémy.